Nefes Antalya

Faaliyetlerine 1996 yılında başlayan ve inşaat sektöründe ilerlemeyi hedefleyen ve bu güne kendi bölgesinde öncü firmalardan biri olan İSMAİL İLTEMİR GROUP projelerinde en iyisi ve en kalitelisini kendine hedeflemiştir. 

Yeni projemizle yaptığımız iş ve kalitemizle siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkmaktan mutluluk duyuyoruz.9885 m2 alan üzerine inşa edilen NEFES ANTALYA projesi de bu bilinç ve gayretle siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda hazırlanmıştır. Sizler için bu projede kapalı otoparkından açık ve kapalı çocuk oyun alanlarına, açık ve kapalı yüzme havuzundan, sauna,özel peyzajından, Antalya manzara!ı fitness salonuna ve kafeteryaya kadar herşey düşünülmüş olup siz değerli müşterilerimizin yaşam alanını genişletmek için her türlü değeri katmaya çalıştık. 

Ayrıca yine modern çağın teknik imkan ve kolaylıklarını göz önünde bulundurarak NEFES ANTALYA projemizde AKILLI EV sistemini ve bunun yanı sıra daire içi özelliklerinde özel üretim VESTİYER, ANKASTRE SET ve daha bir çok özellikleriyle NEFES ANTALYA projemizi siz değerli müşterilerimize sunmuş bulunuyoruz. 

NEFES ANTALYA Havalimanına 15 km, MarkAntalya Avm 6 km, Konyaaltı Plajına 8 km, Lara Plajına 18 km. ve Yeni açılacak olan Şehir Hastanesine 3 km mesafede yapılacak olan projemiz ulaşım imkanlarıyla sizleri bekliyor. 

İSMAİL İLTEMİR Yönetim Kurulu Başkanı 

 

Nefes Antalya – İsmail İltemir Group 2020